pexels-photo-6186132
  • Chciałbyś otworzyć własną firmę?
  • Stawiasz pierwsze kroki w biznesie?
  • Szukasz wsparcia finansowego w rozwoju?

W takich momentach przychodzimy z pomocą! Motywujemy do działania!
Wspólnie tworzymy wizję i strategię Twojej firmy!

Cechuje nas pełne zaangażowanie w realizowane projekty. Każdy pomysł oraz wizja Klienta jest sprawdzianem i wyzwaniem. Nie tylko nie boimy się nowych przedsięwzięć, ale zapewniamy indywidualne podejście do Klientów oraz obsługę na najwyższym poziomie.

Oferujemy pomoc przedsiębiorcom w nawiązywaniu kontaktów międzynarodowych, podpisywaniu kontraktów oraz rozszerzaniu działalności na rynkach zagranicznych. Nasza działalność obejmuje całą Polskę. Obsługujemy przedsiębiorców poszukujących możliwości dofinansowania dla swoich projektów.

Najważniejsze, by mierzyć wysoko więc… dlaczego nie biznes za granicą?
Czasem mała modyfikacja może spowodować duże zmiany.

Wszystkie podejmowane przez nas działania mają na celu kompleksową obsługę i maksymalne odciążenie naszych Klientów. Dzięki znajomości przepisów świadczymy usługę doradztwa w handlu międzynarodowym. Potrafimy nawiązać kontakty z potencjalnymi partnerami handlowymi oraz określić temat i zakres współpracy. Nasze doświadczenie pomoże w wyszukaniu potencjalnych partnerstw międzynarodowych według zgłoszonych potrzeb Klienta w produkcji, handlu czy w usługach.

Z największą przyjemnością podzielimy się z Tobą naszą wiedzą. Przedstawimy fakty i pomożemy załatwić formalności, zdobyć potrzebne zezwolenia i koncesje.

Start typing and press Enter to search