19554101_259186534562746_6217861233935285153_n

 – to liczni specjaliści z wieloletnim doświadczeniem, świadczący kompleksowe usługi związane z pozyskiwaniem i rozliczaniem dotacji unijnych
dla mikro, małych, średnich i dużych przedsiębiorstw.

Karolina Mielnik

Karolina Mielnik

Prezes Zarządu
Paulina Kaczor-Szkodny

Paulina Kaczor-Szkodny

Kierownik ds. Kluczowych Klientów

W ramach GU pełni rolę Kierownika ds. Kluczowych Klientów. Odpowiada za kontakt z klientami oraz pisanie wniosków o dofinansowanie. Specjalizuje się szczególnie w pisaniu wniosków inwestycyjnych. Posiada wieloletnie doświadczenie w realizacji merytorycznej i rozliczaniu projektów inwestycyjnych oraz grantowych

W życiu kieruje się zasadą, że kto nie ryzykuje ten nie ma.

Magdalena Pokora

Magdalena Pokora

Asystent Zarządu

Magda jest pierwszą twarzą Naszej Spółki – spełnia się na stanowisku Asystenta Zarządu. Organizuje działalność biura i wspiera czynności operacyjne kierownictwa. To dzięki Magdzie klienci mają stały kontakt z naszą firmą, jej mocną stroną jest szczery uśmiech, ciepłe słowa i dbałość o szczegóły kontraktów z naszymi klientami i współpracownikami. Magda jest zorganizowaną duszą naszej firmy.

Katarzyna Niedźwiadek

Katarzyna Niedźwiadek

Kasia rozwija się w biurze zarządzania projektami UE w Naszej Spółce. Razem z Uczestnikami Projektów zmaga się we wszystkich konkurencjach życia zawodowego oraz wspieraniu aktywizacji zawodowej. W każdym naszym projekcie dba o Uczestników projektów, podwykonawców, procedury oraz terminy.

Tak szybko uwija się z dokumentami, że po biurze za nią biegamy.

Aleksandra Marzec

Aleksandra Marzec

Ola z pełnym zaangażowaniem i energią wspiera Uczestników Projektu w aktywnym poszukiwaniu pracy zgodnej z ich kwalifikacjami. Utrzymuje jak również nawiązuje nowe kontakty z zakładami pracy zatrudniającymi lub chcącymi zatrudniać pracowników.  Negocjuje z potencjalnymi pracodawcami, warunki współpracy dla przyszłych pracowników . Umiejętnie łączy interesy osób poszukujących zatrudnienia jak również pracodawców, wykazując  się przy tym dużą kreatywnością 😊 Przedsiębiorcza optymistka, kierująca się w życiu mottem „Nie ma rzeczy niemożliwych są tylko te z których za szybko rezygnujemy”

Rafał Adamowski

Rafał Adamowski

Specjalista ds. marketingu i sprzedaży

Absolwent Prawa i Administracji na Uniwersytecie Marii Curie-Skłodowskiej. Na co dzień zajmuje się sprzedażą i marketingiem. W GrantUnion odpowiedzialny za pozyskiwanie partnerów handlowych, kreowanie wizerunku firmy oraz dbałość o relacje z Klientami, koniecznie z uśmiechem na ustach 😊 Jako że jest ciekawy świata i ludzi – w tym też czuje się najlepiej.

pexels-photo-261622

Jedną z naszych głównych specjalizacji jest profesjonalne doradztwo biznesowe w tym m.in. pozyskiwanie środków z Funduszy Unii Europejskiej i programów krajowych. Kompletujemy i opracowujemy dokumentację do wniosków o dofinansowanie projektów inwestycyjnych oraz szkoleniowo-doradczych. Od wielu lat dzielimy się swoją wiedzą i doświadczeniem pomagając pozyskiwać środki na inwestycje realizowane przez naszych Klientów.

pexels-photo-212286

Lubimy to, co robimy i jesteśmy w tym profesjonalni!

10-letnie doświadczenie na rynku polskim i zagranicznym jest fundamentem naszej firmy. Jesteśmy połączeniem doświadczenia i świeżego spojrzenia na zagadnienia związane z doradztwem. Nasz zespół tworzą ludzie z pasją i charyzmą, które podparte są wysokimi kwalifikacjami i doświadczeniem w pozyskiwaniu funduszy.

Start typing and press Enter to search